Du är välkommen att

Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Lidalco AB

Box 220 93
250 23 Helsingborg

 

Besöksadress

Pimpstensgatan 9
254 68 Helsingborg
Tel. 042-38 08 30
Fax. 042-38 08 47

 

Försäljningskontor Bålsta

Tel: 0171-509 09
Mobil: 070-5943034

 

Försäljningskontor Tranås

Ågatan 16
573 31 Tranås

Mail info: info@lidalco.se
Mail order: order@lidalco.se

Org.nr: 556225-6783

 

Kontaktformulär

Du är även välkommen att kontakta oss via formuläret, passa gärna på att beställ vår katalog.

4 + 5 =

Vi hjälper er att finna rätt produkt för ert behov!

Vår Personal

Tobias Asp
VD / Försäljningschef
tobias.asp@lidalco.se
Tel: 042-38 08 40
Mobil: 070-417 67 88
Benny Hägg
Försäljning Helsingborg
benny.hagg@lidalco.se
Tel: 042-38 08 32
Mobil: 070-541 64 82
Lena Persson
Inköpschef
lena.persson@lidalco.se
Tel: 042-38 08 33
Mobil: 070-509 47 02
Lars Seire
Försäljning / Produktchef
lars.seire@lidalco.se
Tel: 042-38 08 38
Mobil: 073-691 15 44
Erik Folke
Försäljning / Produktchef
erik.folke@lidalco.se
Tel: 042-38 08 41
Mobil: 076-168 08 41
Håkan Andersson
Försäljning Linköping
hakan.anderson@lidalco.se
Mobil: 070-686 39 04
Stefan Sandh
Försäljning Bålsta
stefan.sandh@lidalco.se
Tel: 0171-509 09
Mobil: 070-594 30 34
Tim Seire
Försäljning
tim.seire@lidalco.se
Tel: 042-38 08 31
Johan Seire
Försäljning / inköp
johan.seire@lidalco.se
Tel: 042-38 08 37
Melwin Afzelius
Försäljning / Support
melwin.afzelius@lidalco.se
Tel: 042-38 08 39
Anette Hallbäck
Ekonomi
anette.hallback@lidalco.se
Tel: 042-38 08 34
Per-Olof Scott
Lager
per-olof.scott@lidalco.se
Tel: 042-38 08 36
Michael Malmstedt
Lager